inşaat

Haber ve Duyurular

kaport çalışmamız başladı

Kaport satışa sunuldu.

Kaport satışa sunuldu. Detaylı bilgiyi sitemizden alabilirsiniz.

İnşaat İşleri

Edinilen bilgi birikimini, gelişen vizyonunu ve her geçen gün büyüyen maddi olanaklarını, artık farklı yatırımlarda değerlendirmek isteyen firmamız, bu amaçla, Antalya’nın çeşitli bölgelerinde arsalar satın alıp, bunların üzerine yapımı tamamen kendisine ait olan konut, iş merkezi, turizm ve alışveriş merkezleri yapmak istemektedir.

Bu hedef doğrultusunda 2011 yılı sonlarında Antalya / Uncalı bölgesinde almış olduğumuz 1.000,00 m²’lik arazi üzerine KA PORT adını verdiğimiz ilk konut projemizin inşaatına başladık. Yine Uncalı Konaklar bölgesinde satın almış olduğumuz 9.000,00 m²'lik yeni arazimizin de projeleri bitirilmiş ve inşaat ruhsatı alınmıştır. Yapım işi 2013 yılında başlayacaktır.

Herhangi bir yapının insanlar tarafından beğenilmesinin ilk ve değişmez şartı, tasarımının en ince ayrıntısına kadar bu işin uzmanları tarafından yapılmasıdır. Bu bilinçle hareket eden firmamız Türkiye’nin önde gelen mimarlarından Sn. Nail ATASOY ile işbirliği içine girmiş ve binanın tasarımını tamamen kendisine bırakmıştır.

Böylelikle hem estetik hem de işlevsel bir karaktere bürünen yapının aynı zamanda iç mimari projesi de aynı ekip tarafından oluşturulmaktadır.

Firmaya ait olan diğer arazilerde de yatırım çalışmalarımız tasarım aşamasında olup projelerin bitiminde derhal inşaatına başlanacaktır.

Bu zamana kadar, öngörülen süreden daha kısa bir zamanda, devlet kontrolü ile yapımı tamamlanan, taahhüt işlerimizde, edindiğimiz kaliteli ve sağlam iş yapmanın firmaya sağladığı kazanımları ve karlılığı prensibi doğrultusunda hareket ederek yapacağımız özel konut ve ticari yatırımlarımız ile özel inşaat piyasasına “merhaba” demek istiyoruz.

porojelerşmşizbize ulaşın